Kariera

Elektromechanik

Miejsce pracy: Radom

WYMAGANIA:

  • wykształcenie kierunkowe (minimum średnie)
  • doświadczenie zawodowe na tym samym stanowisku min. 3 lata
  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki i elektroniki samochodowej
  • umiejętność rozwiązywania problemów i chęć szukania nowych rozwiązań
  • umiejętność pracy w zespole
  • obsługa komputera
  • mile widziana praktyka zawodowa przy montażu samochodowych instalacji.

ZADANIA:

  • serwis samochodów osobowych
  • montaż instalacji LPG
  • testowanie samochodowych instalacji gazowych
  • udział w pracach badawczo-rozwojowych działu technicznego.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • pracę w dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju, szkolenia
  • niezbędne narzędzia i urządzenia  do wykonywania pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca2@agcentrum.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 922”).

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Region: kujawsko-pomorskie

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe lub min. średnie (mile widziana wiedza techniczna z zakresu samochodowych instalacji gazowych)
  • doświadczenie zawodowe w sprzedaży poparte sukcesami
  • umiejętności negocjacyjne oraz analityczne
  • umiejętność pracy w zespole i chęć stałego podnoszenia kwalifikacji
  • inicjatywa i skuteczność w działaniu
  • doskonała organizacja pracy
  • silna motywacja i nastawienie na realizację zadań
  • znajomość obsługi komputera (Pakiet MS Office)
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność.

ZADANIA:

  • obsługa dotychczasowych klientów oraz pozyskiwanie nowych
  • realizowanie celów sprzedażowych
  • monitorowanie rynku i konkurencji
  • raportowanie wyników pracy.

OFERUJEMY:

  • pracę w dynamicznym zespole handlowym
  • możliwość rozwoju i awansu
  • nowoczesne narzędzia i urządzenia konieczne do wykonywania pracy
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • przejrzysty system wynagrodzenia (podstawa + prowizja + premia)
  • szkolenia i wsparcie w realizacji zadań.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca@agcentrum.pl

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat. B.

ZADANIA:

  • profesjonalna obsługa klientów
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • utrzymywanie trwałych relacji handlowych z dotychczasowymi klientami firmy
  • prowadzenie dokumentacji handlowej.

OFERUJEMY:

  • przejrzysty system wynagrodzenia

Jeśli nie znalazłeś oferty pracy dla siebie, a chciałbyś dołączyć do zespołu AG Centrum - APLIKUJ!

Wyślij swoje CV na adres kariera@agcentrum.pl