szkolenie

’Jaką instalację gazową wybrać do samochodu?’

Wybór odpowiedniej instalacji gazowej do samochodu może być trudny, ale dzięki nowej kategorii instalacji autogaz z linii Premium, ten wybór staje się łatwiejszy. Nowoczesna technologia oraz najwyższa jakość wykonania to cechy, które wyróżniają oferowane przez nas instalacje.

Linia Premium, Pro i Basic

Marka Zenit Black Box to kategoria Premium, w której zaawansowana elektronika instalacji gazowej i sterownik Zenit zapewnia montażyście wygodną pracę opartą na najlepszych i najbardziej pożądanych funkcjach instalacji. Dzięki tej instalacji użytkownik może cieszyć się oszczędnościami pracy na benzynie przy zachowaniu wysokiej jakości instalacji.

Linia PRO zalecana jest w przypadku nowoczesnych samochodów o dużej pojemności silnika i mocy — podobnie jak linia Premium. Model Blue Box obsługuje silniki sekwencyjne i półsekwencyjne oraz silniki z turbodoładowaniem. To zaawansowana elektronika marki Zenit wykonana z najlepszych i niezawodnych komponentów na rynku. Takie rozwiązanie zapewnia wysoką jakość w przystępnej cenie. Z kolei linia BASIC przeznaczona jest do starszych samochodów z mniejszym silnikiem i mocą. Zenit Compact powstał z myślą o silnikach 4-cylindrowych. Oszczędność pracy na benzynie i sprawdzona jakość to zalety tej instalacji.

Wybierz instalację LPG z homologacją

Warto podkreślić, że nasze systemy wykonywane są z najwyższej jakości komponentów i produkowane są w nowoczesnych i zautomatyzowanych fabrykach. Dzięki temu każdy etap produkcji przebiega zgodnie z wymaganiami systemu zarządzania jakością oraz przepisami dotyczącymi ochrony środowiska naturalnego. Wszystko to pozwala nam dostarczać produkty najwyższej jakości.

Podsumowując, wybór odpowiedniej instalacji gazowej do samochodu zależy przede wszystkim od indywidualnych potrzeb i wymagań użytkownika. Oferowane przez nas modele z linii PREMIUM, PRO oraz BASIC to propozycje, które z pewnością spełnią oczekiwania większości użytkowników.