Hecrules BF

Jaką listwę wtryskową instalacji autogaz wybrać?

Listwa wtryskowa, to oprócz sterownika i reduktora, bardzo ważny komponent instalacji gazowej. Jej wybór ma ogromne znaczenie dla kierowcy. Wpływa na jakość użytkowania instalacji i płynących z niej oszczędności. Inwestując w instalację gazową w samochodzie koniecznie zadbaj , aby zamontowane podzespoły służyły długo i bezawaryjnie pod maską Twojego pojazdu.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze listwy wtryskowej?

  1. Postaw na wysoką jakość listwy. Tylko dzięki niej wtryskiwacze posłużą Ci długo – nawet na ponad 200 000 km bezawaryjnej jazdy.
  2. Postaw na rozwiązania sprawdzone na rynku. Takie, których przebiegi potwierdzają warsztaty montujące instalacje LPG&CNG. Upewnij się, że listwa posiada niezbędne homologacje do bezpiecznego użytkowania.
  3. Postaw na dostępność produktu. Skup się na rozwiązaniu, które znajduje się w stałej ofercie producenta, ma dobrą renomę i na rynku będzie kolejne lata.

Jaką listwę wtryskową wybrać?

Rozwiązaniem spełniającym powyższe kryteria jest listwa wtryskowa (bądź pojedyncze wtryskiwacze na przewód) marki Hercules. Każdego miesiąca montowane są do niemal 1 000 pojazdów w samej Polsce*.  Niemały odsetek adaptowanych na zasilanie gazowe samochodów to silniki o dużych mocach. Wówczas najczęściej wybieranym rozwiązaniem jest listwa Hercules BF, która z powodzeniem obsługuje moc do 60 KM na cylinder. Hercules występuje w 2 wersjach: BF oraz standardowej. W zależności od mocy auta listwa Hercules może być montowana z dyszami lub bez dysz.

Używając:
– dyszy 1,9 mm, Hercules obsłuży moc do 20 KM na cylinder
– dyszy 2,1 mm, Hercules obsłuży moc od 17 do 27 KM na cylinder
– dyszy 2,4 mm Hercules obsłuży moc od 24 do 36 KM na cylinder.

Herculesy zamontowane bez dyszy obsłużą moc od 35 do 50 KM na cylinder.
Montując Herculesy BF wybierasz stabilne rozwiązanie, które obsłuży moc aż  60 KM/cylinder.

Numery homologacji wtryskiwaczy Hercules:

67R 01 1022 | 110R 01 1079 C

Pamiętaj również, aby montaż wykonać w sprawdzonym warsztacie montażowym.

*Dane z systemu e-homologacji AG Centrum