Recepta na wakacje łaskawe dla portfela? Tak, na LPG!

Recepta na wakacje łaskawe dla portfela? Tak, na LPG!

Na wakacje czekamy często przez cały rok kalendarzowy. Snujemy plany z dużym wyprzedzeniem. W marzeniach wakacje są w pełni udane, ale w rzeczywistości nie mamy wpływu na wiele czynników. Na pogodę, na sąsiedztwo w hotelu, na wypadki losowe, na ceny kolacji w nadmorskich kurortach, które potrafią mocno zaskoczyć. Czy da się więc sprawić, aby ten ważny czas był w maksymalnym stopniu satysfakcjonujący?

Mamy na to sposób

Wiemy, jak sprawić, aby dojazd na wakacje był przyjemny, łaskawy dla Twojego portfela i dla środowiska. Dojazd to kluczowy element wakacji. Można na nie dotrzeć pociągiem czy autokarem. Samolot jest często tylko pośrednim środkiem od punktu A do punktu B, wiąże się mimo wszystko z dalszym dojazdem samochodem. Na wakacje można po prostu dojechać autem – z domu do miejsca docelowego, bez ograniczeń bagażu, o dowolnej porze. I naszym zdaniem ta opcja jest zdecydowanie najwygodniejsza i może być zdecydowanie najtańsza. Pod warunkiem, że odbędzie się na instalacji autogaz.

Na LPG 50% taniej, niż na benzynie!

Oszczędności z jazdy na gazie LPG to około 50% ceny benzyny. Opłacalność jazdy na tym ekologicznym paliwie jest wysoka zarówno w przypadku wakacji zagranicznych, ale także tych spędzanych w Polsce. Zamiast przepłacać jeżdżąc na Pb, możesz płacić mniej podczas tankowania. A oszczędności możesz przeznaczyć na inne wakacyjne atrakcje lub na dłuższy pobyt.

Pamiętaj! Oszczędzając 50% kosztów transportu już na starcie zwiększasz szansę, aby Twoje wakacje były udane i spędzone tak, jak je sobie wymarzysz.